CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KOSZALINIE
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KOSZALINIE prowadzi powtarzalne postępowania w 4 kategoriach. Najbardziej regularna jest kategoria „Zdrowie i opieka społeczna” (rytm: co kwartał) — ostatnie ogłoszenie: czerwiec 2026, szacowany kolejny termin: w najbliższym czasie.
Zdrowie i opieka społeczna
co kwartał- 31 ogłoszeń przez 4,4 lat
- Zwykle w miesiącach: styczeń / kwiecień
Hotelarstwo i gastronomia
co pół roku- 13 ogłoszeń przez 4 lat
- Zwykle w miesiącach: styczeń / sierpień
Poczta i telekomunikacja
co pół roku- 8 ogłoszeń przez 4,1 lat
- Zwykle w miesiącach: styczeń / grudzień
Ścieki, odpady, środowisko
co pół roku- 9 ogłoszeń przez 3,4 lat
- Zwykle w miesiącach: styczeń / sierpień
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Koszalińskie | Koszalin | 5 | 3 438 160 zł |
| 2 | Poczta Polska Spółka Akcyjna | Warszawa | 4 | 1 075 321 zł |
| 3 | Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. | Koszalin | 4 | 669 165 zł |
| 4 | Stowarzyszenie "Z sercem na dłoni" | Bydgoszcz | 3 | 1 033 139 zł |
| 5 | Fundacja "Nasze Wsparcie" | Białogard | 3 | 498 269 zł |
| 6 | EDUCAFE SP. Z O. O. | Kołobrzeg | 3 | 607 625 zł |
| 7 | Veritum - Centrum Szkoleniowe | Białystok | 2 | 180 490 zł |
| 8 | Stowarzyszenie Jesień | Nowy Jasiniec | 2 | 900 090 zł |
| 9 | Bar "Tramp" Ryszard Giedrowicz | Koszalin | 2 | 295 152 zł |
| 10 | Spółdzielnia Socjalna ,,FENIKS" | Białogard | 2 | 4 658 880 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Spory KIO
Odwołania i orzeczenia (2)
Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej 2 razy — poniżej najnowsze orzeczenia.
- KIO 3826/23postanowienieuwzględnienie zarzutów przez zamawiającego w całości04.01.2024
- KIO 1143/22wyrokoddalone10.05.2022
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KOSZALINIE?
CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KOSZALINIE ogłosił łącznie 81 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KOSZALINIE?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 20 447 696 zł, przy średniej wartości 417 300 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KOSZALINIE?
Najczęstszym wykonawcą jest Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Koszalińskie (5 wygranych przetargów).
Od kiedy CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W KOSZALINIE publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 29.11.2021, a najnowszy z 10.06.2026.